Dernekler Çalıştay Toplantısı Vodafone Arena’da Yapıldı
Dernekler Çalıştay Toplantısı Vodafone Arena’da Yapıldı
GooglePlus 22 Ocak 2017 Pazar

Sakarya Beşiktaşlılar Derneği'ni temsilen Başkan Erdinç Bayındır ve Genel Sekreter Özkan Boncuk 'un da katıldığı dernekler çalıştay toplantısı Vodafone Arena'da yapıldı. 

 

Başkanımız Fikret Orman’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda; Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.), Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.) ile Beşiktaş derneklerinin başkan ve üyeleri yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu çalıştay toplantısında Türkiye'nin dört bir yanında Beşiktaş bayrağını gururla dalgalandıran derneklerin faaliyetleri,sorumlulukları ve sorunları görüşülerek birlik beraberlik mesajları verildi. Dernek Başkanı Erdinç Bayındır  kürsüden, derneklerin kurumsallaşması için gerekli adımların atılması ve kulüp yönetiminin derneklere denetim mekanizmasına sahip görev tanımları yapılması çağrısında bulundu.